Klik op de prijzen om naar de website van de aanbieder te gaan voor meer informatie over de vlucht. Alle prijzen voor vliegtickets op jouw reisdata vergelijken? Klik dan op zoek op datum.
| Helder -8 °C |
|
De grootste stad en hoofdstad van Denemarken is natuurlijk Kopenhagen. Kopenhagen is een hele vrije, vriendelijke stad met een ruim opgezet centrum en zelfs een hele hippie wijk genaamd vrijstad Christiana.
De stad stikt van de standbeelden waarvan de bekendste natuurlijk de kleine zeemeermin is en daarbij zijn er ook nog vele monumenten en musea om te bezichtigen.
Uitgaan kan je in Kopenhagen ook prima, er zijn vele jonge, hippe wijken en de sfeer is goed en ontspannen. Barretjes en cafe's zijn er in overvloed, en lekker uit eten gaan hoeft niet altijd een fortuin te kosten. Voor elke beurs is er wat.
Vliegen naar Kopenhagen? De gemiddelde vluchtduur naar Kopenhagen is 1 uur 20 minuten vanuit Amsterdam en 1 uur 30 minuten vanuit Brussel. Een uitstekend en goedkoop alternatief voor vliegen naar Kopenhagen is de CityNightline van NS. 's Nachts reizen en dan uitgeslapen aankomen in Kopenhagen.