Klik op de prijzen om naar de website van de aanbieder te gaan voor meer informatie over de vlucht. Alle prijzen voor vliegtickets op jouw reisdata vergelijken? Klik dan op zoek op datum.
| Overwegend bewolkt 20 °C |
|
Dammam is een stad in het oosten van Saoedi-Arabie. De zomers zijn er warm en droog, met van mei t/m oktober overdag gemiddelde temperaturen van 36 graden celsius. In november en december valt er (een beetje) regen, vanaf die tijd wordt het dan ook koeler in Dammam, van december t/m februari is de temperatuur overdag zo'n 21 graden.
Naast dat Dammam een belangrijke economische stad is, ontdek je hier ook vele bezienswaardigheden. Zo is het vliegveld zelf al een bezienswaardigheid op zich: het is het grootste vliegveld ter wereld qua oppervlakte (780 vierkante kilometer).
Het vliegveld ligt 22 kilometer buiten Dammam. Vanaf Amsterdam gaan er rechtstreekse vluchten.